Перейти до вмісту

«LaserTir»

лазерні тири для тренувань

Силуэт военного с украинским флагом на рукаве на заставке ЛазерТир

Інтерактивний Тренажер «ЛазерТир»

Сьогодні, інтерактивні тренажери «ЛазерТир» активно використовують військові частини, поліція, школи, університети, а також приватні охоронні організації, охоронці та спортсмени, які займаються практичною стрільбою.

Для приватних тренувань, лазерними тирами обладнуються офіси, квартири, будинки, кімнати відпочинку і тренувань персональної охорони.

Інтерес у іноземців

Українські інтерактивні тренажери «ЛазерТир» викликали інтерес у іноземних військових:
США (детальніше)

Туреччина (детальніше)

 

Тренажер «ЛазерТир» - інструмент для експрес-навчання швидкісній стрільбі

  • Під час одного тренування з «ЛазерТир», стрілець може здійснювати тисячі пострілів.
  • Для проведення занять не потрібно їхати на полігон, або в тир. Тренуватися можливо практично в будь – якому приміщенні – аудиторія, спортзал, коридор, будинок, офіс, кімната відпочинку охорони.
  • Відсутня «бойова віддача», яка заважає виробленню м’язової пам’яті. (так як в реальності  «віддача» з’являється вже після пострілу). Для звикання до «віддачі», рекомендується, в доповненні до щоденних тренувань в лазерному тирі, періодично відпрацьовувати стрілецькі навички на полігоні.
  • Можливість проводити тренування зі зброєю, оснащеним видимим і невидимими лазерами. Під час тренування з видимим лазером, мозок стрільця має миттєвий візуальний зворотний зв’язок «Куди я потрапив при такому положенні зброї, стійки, дихання», і далі приймає рішення про необхідні «поправки».
  • Економія часу, фінансів, зносу особистої зброї. Так як тренажер «ЛазерТир» не використовує ніяких боєприпасів, стрілець щодня економить тисячі патронів. Так як інтерактивний тир знаходиться в місці знаходження стрілка, економиться час і кошти, що витрачаються на поїздки в бойовий тир, або на полігон. Так як особиста бойова зброя під час тренувань не виробляє ці тисячі пострілів, його ресурс не витрачається.
  • Відсутність ризику професійних хронічних захворювань, що виникають при регулярних заняттях кульової стрільбою.
    Згідно статистики в наведеній нижче науковій роботі, більше половини  стрільців які регулярно тренуються, мають патології опорно рухового апарату. (5300 чоловік з 10000! ). У зоні особливого ризику діти та юнаки:
«Порівняно часто у стрільців реєструються хронічні захворювання опорно-рухового апарату, які, за нашими даними, складають 53% їх патології. Найбільший відсоток серед захворювань опорно-рухового апарату складають хвороби суглобів і сумочно-зв'язкового апарату — 22,7%, остеохондрози хребта -12,3%, кісток і окістя — 8%. Нерідко серед захворювань опорно-рухового апарату стрільців відзначаються остеохондропатии. Виявляються вони зазвичай під впливом хронічної мікротравматизації, високих механічних навантажень, особливо при статичних умовах, а також можуть бути наслідком порушення обміну, нервової трофіки і аномалії окостеніння. Остеохондропатии виникають в основному в дитячому та юнацькому віці, що особливо важливо враховувати при сучасному омолодженні спорту».

Інтуїтивна стрільба

Відомо, що для напрацювання навичок, необхідних для інтуїтивної стрільби, стрільби навскид, вироблення м’язової пам’яті, необхідно постійно тренуватися зі зброєю, при чому регулярно по кілька разів на день.

Почни стріляти як Bob Munden!

Одне просте правило!

Щоб навчитися швидко і влучно стріляти, потрібно робити всього лише одне – стріляти!

Стріляти кожен день по кілька тисяч пострілів.

Тренажер «ЛазерТир» є одним з кращих інструментів для експрес-навчання навичкам швидкісної стрільби.

Тренування військових, поліції, охорони

Інтерактивний комплекс «ЛазерТир» передбачає всілякі програми для тренування силових структур.

У програмах мішені відображаються реалістичного розміру, тобто такими, якими їх візуально бачив би стрілок на полігоні, або в тирі, в залежності від обраної відстані до мішені. Але, для повноцінного тренування цього не достатньо. Особливо, коли стоїть завдання ураження цілей на далеких дистанціях. Відомо, що в реальності куля летить за певною траєкторією, яка залежить від багатьох параметрів. Об’єкт, який необхідно вразити, може рухатися. На місцевості може бути вітряно, а стрілець може опинитися в повній темряві, і стріляти потрібно швидко, під час коротких спалахів світла.

Під час тренувань у бойовому тирі або на полігоні, відтворювати необхідні умови в різних поєднаннях практично не реально, тому особовий склад відпрацьовує обмежену кількість вправ із курсів стрільб.

Ці проблеми розв'язує:

Програма «ВиртТир ПРО»

Інструктору доступні різні налаштування: вибір мішені, відстань до цілі та швидкість її руху, день/ніч, швидкість і напрямок вітру (8 напрямків вітру, як це буває в реальності (зустрічний, попутний, діагональні, бокові), а не тільки ліворуч/праворуч, як це було в застарілих програмах) тощо.

Звичайно ж програма дозволяє враховувати реальні балістичні характеристики (і вони відрізняються залежно від зброї). При цьому інструктор має можливість увімкнути режим відображення точки прицілювання. Тобто те, що вчора інструкторові доводилося пояснювати «на пальцях», як летить куля, які необхідно брати поправки при русі і при вітрі, сьогодні, увімкнувши «режим навчання» трілець наочно бачитиме точку прицілювання за різних умов стрільби.

При всьому цьому, з програмою досить просто працювати інструктору без спеціальних комп’ютерних знань.

Так само доступні тренування з програмами «Залікові стрільби», «Антитерор» тощо, що дає змогу під час комплексних тренувань досягти особовому складу досить високого рівня.

Лазерний тир для шкіл, училищ, ВНЗ

Для навчальних закладів передбачено спрощений варіант програми «Віртуальний Тир», що дає змогу якісніше та цікавіше проводити військову підготовку учнів і студентів та полегшує роботу викладача.

Шкільний лазерний тир може бути встановлений практично в будь-якому приміщенні школи – це може бути кабінет «Захист Вітчизни», або будь-яка інша аудиторія, актовий, або спортивний зали, або навіть коридор.

Встановлюючи шкільний «ЛазерТир», директору і викладачеві військової підготовки не потрібно переживати, що учні травмують один одного або оточуючих випадковим пострілом.
«ЛазерТир» – це абсолютно безпечно.

А ще «ЛазерТир» залучається до проведення різних міських стрілецьких турнірів серед учнів.
Украинский студент факультета права в форме целится из автомат в экран с лазерным тиром

Для охорони та охоронців.

Зрозуміло, що слабка підготовка охоронця і охорони може коштувати життя не тільки об’єкту, що охороняється, його сім’ї, а й самим охоронцям.

Тож, сьогодні, «ЛазерТир» – це невід’ємна складова сучасної “кімнати відпочинку та тренування охорони” в котеджі.

Багато охоронці розуміють важливість підготовки, і готові свій вільний час присвятити вдосконаленню своїх професійних якостей – швидкості реакції, точності стрільби, фізичній підготовці.

Спеціально обладнана для цього кімната відпочинку та тренування охорони включає не тільки дивани з телевізором, а й зону для тренувань із силовими тренажерами та інтерактивним «ЛазерТиром».

Для спорту та домашніх тренувань

Оскільки лазерний тир не потребує спеціалізованого місця для встановлення і є повністю безпечним – це чудове рішення для домашніх тренувань спортсменів і любителів стрільби.

Тепер, між відвідинами бойового тиру, можна додатково тренуватися вдома та в офісі, урізноманітнюючи звичне холощення тисячами пострілів у будь-який вільний час протягом дня. Так само вам не доведеться витрачати час і енергію на пробіжки до мішеней, щоб подивитися результат і підняти поппер.

Спеціально для спортсменів підготовлено комплекс програм з практичної стрільби IPSC з урахуванням особливостей правил і мішеней. Тепер, на відміну від холощення, стрілець одразу отримує зворотний зв’язок і розуміє, чи було потрапляння, і в яку зону. Що дає змогу оперативно вносити коригування у свої тренування.

Спортсмен-любитель тренеруется дома стрельбе из пистолета по мишеням IPSC, отображенным на экране лазерного тира

«ЛазерТири» залучаються до участі у стрілецьких заходах:

Стрілецький турнір серед ветеранів АТО/ООС

Стрілецькі дні в підрозділах тероборони Києва

Человек целиться в зелёные мишени в тренажере лазерный тир

«Напередодні Дня Збройних сил України в столиці відбувся стрілецький турнір, який пройшов з використанням сучасних технологій. Захід ініціювала Спілка ветеранів АТО Святошинського району м.Києва».

«Ця подія мене дуже вразила. Адже зазвичай ми стріляємо в тирі. А сьогоднішній турнір – це дуже цікаво та інтерактивно. Стріляти лазерною зброєю – це трохи по іншому. Але умови практично наближено до реалій”,– ділиться враженнями одна з учасниць змагань».

Пресс-служба Киевской бригады территориальной обороны 112 БрТРО.

Детальніше на Facebook

Люди в форме из терробороны киева проводят занятие в лазерном тире

«Цього разу стрiлецьку пiдготовку проходили бiйцi Днiпровського та Оболонського районiв. До навчання в лазерному тирi мав нагоду приєднатися пiдроздiл “Мунiципальної варти мiста Києва”. Початковi навички поводження зi зброєю та виконати стрiлецьку управу номер 8 мали можливiсть здiйснити учнi загальноосвітньої школи №1 мiста Броварiв».

Дмитрий Топоренко, Заступник голови  Спілки ветеранів А.Т.О. Святошинського району м. Києва.

Детальніше на Facebook 1
Детальніше на Facebook 2

Стрілецький турнір із «ЛазерТиром» серед шкіл Києва

Игровой автомат на фоне украинского флага и экрана с тренажером лазерный тир
Турнир по стрельбе. Школьники в форме сидят за столами с лазерными автоматами и целятся в Лазертир

Участь у круглому столі в центрі «Десантник»

Запрошення «ЛазерТир» до Коледжу морського та річкового флоту

Инструктор возле экрана с тренировочными программами объясняет как работать с лазерным тиром

«В центрі військово-патріотичного виховання “Десантник” відбувся круглий стіл на тему “Вдосконалення військового вишколу”. На захід були запрошені представники Святошинської спілки ветеранів АТО, які мали змогу поділитися власним досвідом та напрацюваннями в галузі військових дісциплін».

Детальніше на Facebook

Студенты и инструктор после тренировки в лазерном тире

в Коледжi морського та рiчкового флоту Держунiверситету iнфрастркутури та технологiй для студентiв вiдбулись навчання з початкової вогневої пiдготовки. Для багатьох студентiв це був перший i цiкавий досвiд.

Детальніше на Facebook

«ЛазерТири» залучаються до участі у стрілецьких заходах:

Стрілецький турнір серед ветеранів АТО/ООС

Человек целиться в зелёные мишени в тренажере лазерный тир

«Напередодні Дня Збройних сил України в столиці відбувся стрілецький турнір, який пройшов з використанням сучасних технологій. Захід ініціювала Спілка ветеранів АТО Святошинського району м.Києва».

«Ця подія мене дуже вразила. Адже зазвичай ми стріляємо в тирі. А сьогоднішній турнір – це дуже цікаво та інтерактивно. Стріляти лазерною зброєю – це трохи по іншому. Але умови практично наближено до реалій”,– ділиться враженнями одна з учасниць змагань».

Пресс-служба Киевской бригады территориальной обороны 112 БрТРО.

Детальніше на Facebook

Стрілецькі дні в підрозділах тероборони Києва

Люди в форме из терробороны киева проводят занятие в лазерном тире

«Цього разу стрiлецьку пiдготовку проходили бiйцi Днiпровського та Оболонського районiв. До навчання в лазерному тирi мав нагоду приєднатися пiдроздiл “Мунiципальної варти мiста Києва”. Початковi навички поводження зi зброєю та виконати стрiлецьку управу номер 8 мали можливiсть здiйснити учнi загальноосвітньої школи №1 мiста Броварiв».

Дмитрий Топоренко, Заступник голови  Спілки ветеранів А.Т.О. Святошинського району м. Києва.

Детальніше на Facebook 1
Детальніше на Facebook 2

Стрілецький турнір із «ЛазерТиром» серед шкіл Києва

Игровой автомат на фоне украинского флага и экрана с тренажером лазерный тир
Турнир по стрельбе. Школьники в форме сидят за столами с лазерными автоматами и целятся в Лазертир

Участь у круглому столі в центрі «Десантник»

Инструктор возле экрана с тренировочными программами объясняет как работать с лазерным тиром

«В центрі військово-патріотичного виховання “Десантник” відбувся круглий стіл на тему “Вдосконалення військового вишколу”. На захід були запрошені представники Святошинської спілки ветеранів АТО, які мали змогу поділитися власним досвідом та напрацюваннями в галузі військових дісциплін».

Детальніше на Facebook

Запрошення «ЛазерТир» до Коледжу морського та річкового флоту

Студенты и инструктор после тренировки в лазерном тире

в Коледжi морського та рiчкового флоту Держунiверситету iнфрастркутури та технологiй для студентiв вiдбулись навчання з початкової вогневої пiдготовки. Для багатьох студентiв це був перший i цiкавий досвiд.

Детальніше на Facebook