Перейти до вмісту
«ЛазерТир»
Комплекти для Тренувань
Силуэт военного с украинским флагом на рукаве на заставке ЛазерТир

Купити Лазерний Тир: Ціни на Комплекти для Ефективних Тренувань

Хочете купити лазерний тир за хорошою ціною для підвищення стрілецьких навичок? На цій сторінці ви можете ознайомитися з різними комплектами лазерних тирів, які спеціально розроблені для підвищення майстерності стрільби з вогнепальної зброї. Тут ви зможете вибрати свій ідеальний варіант – від початкових базових до просунутих професійних систем!

Незалежно від ваших задач і бюджету, кожен комплект лазерного тиру для тренувань забезпечить безпечне, реалістичне та високоефективне тренування прицільної стрільби. При цьому, просунуті технології відстеження та аналізу влучень дадуть змогу швидко й ефективно вдосконалювати стрілецькі навички у всіх комплектах.

Запропоновані комплекти відрізняються кількістю лазерних модулів і програмним забезпеченням. При цьому, більш просунуті версії пропонують розширені програми для професійних тренувань.

Запропоновані комплекти лазерних тирів для тренувальної стрільби дають змогу:

 • Максимальний реалізм тренувань завдяки імітації віддачі та звуків пострілів.
 • Стрільби по різних типах мішеней, розміри яких відповідають реальним, оскільки враховується оптична перспектива.
 • Тренування з урахуванням балістичних характеристик зброї.
 • Повна безпека та економія на боєприпасах.
 • Встановлення та використання в будь-якому приміщенні.

Купити лазерний тир "Тренажер Міні"

Ціна: 53100 грн.

Опис комплекту

Початковий комплект лазерного тиру за вигідною ціною ідеально підійде для стрільців, які планують тренувати базові навички стрільби з пістолета, гвинтівки або карабіна. Програми в цьому комплекті відображають мішені реалістичних розмірів. Тобто в них враховується оптична перспектива. Таким чином стрілець бачить мішені на екрані такого ж розміру, якими б він їх бачив у реальному тирі.

До комплекту “Тренажер Міні” включено:

 • Керуюче програмне забезпечення. Це програма, яка узгоджує роботу всього лазерного тиру.
 • Програма “Віртуальний тир ПРО” для тренувань зі стрільби по статичних і динамічних мішенях. Яка дає змогу ефективно відпрацьовувати швидкісне прицілювання і підвищувати точність стрільби з урахуванням балістики, вітру та швидкості руху цілі. Так само ця програма дає змогу одночасно тренуватися до 4 стрільців. Це дає можливість, за необхідності, подальшого розширення комплекту за рахунок збільшення кількості лазерних модулів.
 • Програма “Залікові стрільби” для складання нормативу зі стрільби з автомата на дальні дистанції.
 • 1 лазерний модуль для встановлення на страйкбольну зброю, що забезпечить імітацію віддачі під час стрільби і можливість тренуватися з різною зброєю.
 • Камера для фіксації влучень. Вона необхідна для відстеження влучань і передачі інформації в керівну програму.

 

Включений в цей комплект спеціальний змінний лазерний модуль, призначений для кріплення на страйкбольну зброю (airsoft). Це дає змогу тренуватися стрільбі з імітацією “віддачі”, використовуючи широкий вибір моделей зброї. Для цього можна використовувати зброю, як наближену за вагою і розмірами до вогнепальної, так і полегшену для тренування дітей. Таким чином, використовуючи всього лише один наш лазерний модуль, ви зможете тренуватися стрільбі з різного виду зброї. При чому встановлення модуля досить просте і не вимагає якихось специфічних навичок. Наприклад, ви зможете тренуватися стрільбі з карабіна і з пістолета по черзі.

Можливості лазерного тиру “Тренажер Міні”:

 • вибір із військових і спортивних мішеней;
  симуляція балістики, вітру та швидкості переміщення мішеней;
 • мішені реалістичного розміру з урахуванням оптичної перспективи (тобто стрілець їх бачить такого ж розміру, якого б він їх бачив у реальності);
 • багатокористувацький режим для 1-4 стрільців одночасно;
 • імітація “віддачі” (у разі встановлення лазерного модуля на airsoft зброю).

 

Знадобитися додатково

Для використання цього комплекту вам необхідно мати комп’ютер, або ноутбук (ОС Windows) для запуску програмного забезпечення “лазерний тир”, проектор для виведення програм на великий екран і страйкбольну зброю для тренувань, на яку ви зможете встановити наш лазерний модуль.

Якщо щось із цього у вас відсутнє, то ми завжди зможемо проконсультувати вис за характеристиками і, за необхідності, допоможемо підібрати найоптимальніший варіант у зручному для вас магазині.

Купити лазерний тир "Тренажер Стандарт"

Ціна: 88000 грн.

Опис комплекту

Це популярний комплект лазерного тиру для домашнього використання. На додаток до базових програм із “Тренажер Міні”, до нього включено й додаткові. Програма “Антитерор”, яка дає змогу відпрацьовувати навички протистояння терористам. І також включена програма “Спортивна стрільба”, в якій необхідно виконувати динамічні вправи на час, у стилі проходження турніру з практичної стрільби. Ці додаткові програми досить яскраві та динамічні, що дає змогу не тільки тренуватися дорослим стрільцям, а й зробити навчання цікавим для дітей.

У комплект “Тренажер Стандарт” включено:

 • Керуюча програма для забезпечення роботи всього лазерного тиру.
 • Програма “Віртуальний тир ПРО”. Відпрацювання навичок прицільної стрільби по статичних і динамічних мішенях. Дає можливість тренуватися з урахуванням впливу балістичних характеристик зброї, швидкості вітру і руху цілі. Так само в програмі реалізовано режим “навчання”, за якого підсвічується “точка прицілювання” з урахуванням дистанції, вітру, руху і балістики.
 • Програма “Залікові стрільби” для здачі нормативу зі стрільби з автомата на дальні дистанції.
 • Програма для лазерного тиру “Спортивна стрільба”. Азартна динамічна спортивно-розважальна гра в стилі проходження турніру з практичної стрільби. Дуже добре підходить для тренувань і проведення турнірів серед друзів. У цьому віртуальному турнірі з практичної стрільби необхідно на час пройти п’ять рівнів з різними мішенями. Кожен рівень містить у собі по кілька позицій. Мішені використовуються як статичні, так і динамічні.
 • Тренувальна програма “Антитерор” для лазерного тиру. У якій стрілець (або група стрільців) протистоїть озброєним терористам, які прикриваються заручниками та стріляють у відповідь. У цій програмі чотири локації для відточування стрілецьких навичок і швидкості реакції як для стрільців-початківців, так і для професіоналів. Налаштування програми дають змогу регулювати складність тренувань.
 • 2 лазерні модулі, які можна встановлювати на різну страйкбольну зброю. Це рішення дає змогу тренуватися з імітацією “віддачі” під час стрільби.
 • Камера для фіксації влучень. Використовується для відстеження точності пострілів і передавання інформації в керівну програму.
 
 

У комплект входять два змінні лазерні модулі, призначені для кріплення на страйкбольну зброю (airsoft). Це дає змогу імітувати “віддачу” під час стрільби з широкого асортименту моделей зброї. Так само це дає можливість тренуватися зі зброєю наближеною до оригінальної бойової за вагою і розміром, і, за необхідності – з полегшеними варіантами для тренувань дітей. Наявність двох модулів дає можливість двом стрільцям одночасно відпрацьовувати навички стрільби в програмі “Віртуальний тир ПРО”. У програмі “Антитерор” два стрільці зможуть відпрацьовувати навички командної роботи в парі. Ці модулі легко монтуються/демонтуються на зброю на штатні кріпильні планки. Це дає змогу тренуватися з широким спектром зброї навіть за наявності всього двох лазерних модулів.

Можливості лазерного тиру “Тренажер Стандарт”:

 • стрільба по різних військових і спортивних мішенях, як статичних, так і в русі;
 • врахування балістичних характеристик зброї, впливу вітру та швидкості руху цілі;
 • мішені проектуються реалістичних розмірів з урахуванням оптичної перспективи (тобто стрілець бачить їх на екрані такого ж розміру, якого б він їх бачив на полігоні, або в тирі на аналогічних дистанціях);
 • багатокористувацький режим для 1-4 стрільців одночасно;
 • проведення дружнього стрілецького турніру з практичної стрільби;
 • програма “Антитерор” для персонального та командного тренування;
 • імітація “віддачі” (у разі встановлення лазерного модуля на airsoft зброю).

 

Знадобитися додатково

Для експлуатації комплекту лазерного тиру вам знадобиться комп’ютер, або ноутбук під управлінням ОС Windows для запуску керуючої програми. Також необхідний проектор, що забезпечує виведення зображення на великий екран, і страйкбольна (airsoft) зброя, на яку ви встановите наші знімні лазерні модулі для стрільби та імітації віддачі.

Якщо у вас відсутнє будь-яке з перерахованого обладнання, наші фахівці зможуть проконсультувати вас за необхідними характеристиками та, за необхідності, допомогти з вибором у найближчому до вас магазині.

Купити лазерний тир "Тренажер ПРО"

Ціна: 146150 грн.

Опис комплекту

Професійний комплект лазерного тиру для проведення максимально продуктивних тренувань з практичної стрільби. Спеціально для стрільців, які цінують час, гроші та якість. Тренувальні програми в цьому комплекті відображають мішені на екрані реалістичних розмірів. Тобто, стрілець візуально їх бачить такими самими, якими б він їх бачив у реальності на полігоні, або в бойовому тирі. Це досягається завдяки тому, що програми в лазерному тирі “Тренажер ПРО” враховують оптичну перспективну. Додатково, даний комплект включає серію спеціальних програм для професійних спортсменів, які займаються практичною стрільбою. Вони дають змогу максимально продуктивно відпрацьовувати різні вправи, зокрема “Перший постріл”. У цій вправі стрілець не просто дістає зброю, прицілюється та імітує постріл, а й стріляє в мішень, і наочно бачить результат – зону влучання та час вправи. Спеціалізовані універсальні лазерні модулі в цьому комплекті можна встановити на різну страйкбольну зброю, наближену за вагою і розміром до оригіналів. Наприклад, їх можна встановлювати на пістолет, гвинтівку, карабін, що мають кріпильну планку, або на ствол за допомогою спеціальних кріплень. Використання airsoft зброї дає змогу тренуватися з імітацією “віддачі”, та, за необхідності, оперативно змінювати зброю, використовуючи одні й ті самі лазерні модулі.

До комплекту “Тренажер ПРО” включено:

 • Керуюча програма. Це програмне забезпечення координує роботу всього лазерного тиру.
 • Програма “Віртуальний Тир ПРО” дає змогу тренуватися прицільній стрільбі з використанням статичних і динамічних мішеней. Ця програма враховує вплив балістичних характеристик зброї, швидкості та напрямку вітру (лівий, правий, зустрічний, попутний, діагональні) та швидкості руху цілі. Так само, з програмою “Віртуальний тир ПРО” можливе одночасне тренування 1, 2, 3, або 4 стрільців (кожен вражає окрему мішень).
 • Програма “Залікові Стрільби” для здачі нормативу зі стрільби з автомата на дальні дистанції.
 • Програма “Спортивна Стрільба” відтворює атмосферу азартного турніру з практичної стрільби. Динамічне та захопливе проходження 5 рівнів із різними статичними та рухомими мішенями на кожному. У всі рівні інтегровано по кілька позицій для стрільби. Ідеально для тренувань і проведення стрілецьких турнірів серед друзів.
 • Програма “Антитерор” ставить перед стрільцем (або групою) завдання протистояння терористам, які використовують заручників для прикриття та ведуть вогонь у відповідь. 4 різноманітні локації для відточування стрілецьких навичок і швидкості реакції. Різні налаштування програми дають можливість регулювання складності тренування. Це дає змогу тренуватися поетапно підвищуючи складність для поступового вироблення кращої реакції у стрільців.
 • Програма “Тренажер Практичної Стрільби”. Спеціалізована програма для лазерного тиру з практичної стрільби для професійних стрільців. Кілька режимів роботи програми дають змогу ефективно відпрацьовувати “перший постріл”, тренуватися стрільбі по статичних і динамічних мішенях. Так само підтримується режим з відображенням статистики за кожним пострілом після ураження групи мішеней. Мішені та алгоритм підрахунку балів відповідають правилам IPSC. Мішені відображаються візуально реалістичних розмірів з урахуванням оптичної перспективи. Тобто, якими ви бачите мішені під час реальних тренувань, такими вони і будуть виглядати в лазерному тирі з урахуванням дистанції встановлення. У режимі тренування стрільби дробом, або картеччю враховується діаназон розльоту дробу.
 • Програма “Кращий Стрілець”. Різновид турніру з практичної стрільби. Необхідно виконати 8 вправ з практичної стрільби за мінімально можливий час.
 • Програма “Пістолет – Класифікація”. 12 вправ із практичної стрільби з пістолета для підготовки до класифікації. Програма виконана в стилі турніру.
 • Програма “Карабін – Класифікація”. 12 вправ із практичної стрільби з карабіна для підготовки до класифікації. Програма виконана в стилі турніру.
 • Програма “Рушниця – Класифікація”. 12 вправ із практичної стрільби з рушниці для підготовки до класифікації. Програма виконана в стилі турніру.
 • 4 лазерні модулі для встановлення на різну страйкбольну зброю. Це, зі свого боку, дає змогу відпрацьовувати навички стрільби з імітацією “віддачі” і та не мати жорсткої прив’язки до конкретної зброї.
 • Камера-уловлювач влучень. Вона стежить за всім, що відбувається на екрані, фіксуючи постріли лазерних модулів і передає дані в програму, яка керує лазерним тиром.

 

До цього комплекту включені 4 змінних лазерних модуля для кріплення на страйкбольну (airsoft) зброю. Це дає можливість проводити тренування стрільби з використанням зброї різного виду: пістолети, карабіни, гвинтівки, і різної ваги та розміру: аналогічної бойовим моделям і полегшеної. А також використання airsoft моделей дає змогу тренуватися максимально реалістично – з імітацією “віддачі” і тактильних відчуттів взаємодії зі зброєю. Процес встановлення модулів інтуїтивно зрозумілий і не вимагає особливих навичок.

Можливості лазерного тиру “Тренажер ПРО”:

 • вибір із військових і спортивних мішеней;
 • програма “Віртуальний Тир ПРО” враховує балістику, вітер (8 напрямків) і швидкість переміщення мішеней;
 • мішені проеціюються реалістичного розміру з урахуванням оптичної перспективи (тобто стрілець їх бачить такого ж розміру, якого б він їх бачив у реальності);
 • багатокористувацький режим для 1-4 стрільців одночасно;
 • програма “Антитерор”;
  серія спеціалізованих програм із практичної стрільби;
 • можливість проведення дружніх і професійних турнірів із практичної стрільби;
 • імітація “віддачі” (у разі встановлення лазерного модуля на airsoft зброю).

 

Знадобитися додатково

При тренуванні з даним комплектом лазерного тиру, додатково потрібні комп’ютер, або ноутбук під управлінням ОС Windows для запуску керівної та тренувальних програм “лазерний тир”, проектор для відображення вправ на великому екрані, і тренувальна airsoft зброя, на яку ви будете монтувати лазерні модулі для тиру.

Якщо чогось із цього у ви не маєте, то ми завжди зможемо проконсультувати вас за характеристиками та, за потреби, допоможемо підібрати найоптимальніший варіант у зручному для вас магазині.

Купити лазерний тир "Тренажер Преміум"

Ціна: 164100 грн.

Опис комплекту

Комплект лазерного тиру «Тренажер Преміум» дає можливість не тільки професійно тренуватися в домашніх умовах, а й розважитися для всієї родини і гостей. У доповненні до всіх стрілецьких програм з комплекту “Тренажер ПРО”, до нього додано збірку з 12 розважальних ігор для всієї родини та різного віку. Це дасть змогу відпочити від постійних тренувань, але при цьому, продовжуючи стріляти. Ці ігри допоможуть залучити до занять стрільбою дітей і розважити гостей на сімейних святах.

До комплекту «Тренажер Преміум» включено:

 • Повний набір програм з  комплекту “Тренажер ПРО” для професійних стрілецьких тренувань у лазерному тирі.
 • Розважальна збірка з 12 ігор для лазерного тиру для домашнього та комерційного використання. Ігри розділені на три категорії: «Розважальне полювання», «Спорт» та «Дитячі». З цією збіркою ви зможете весело і цікаво провести час із сім’єю та друзями, граючи в розважальне полювання на качок, кабана, змагаючись у стрільбі по мішенях і тарілках, відстрілюючись від ковбоїв і привидів тощо.
 • 4 універсальні лазерні модулі дають можливість стріляти в лазерному тирі з використанням різної страйкбольної зброї. З ними ви не будете прив’язані до конкретної лазерної зброї, і завжди зможете змінити тип і модель зброї. І при всьому цьому, ви продовжуєте тренуватися з імітацією «віддачі» і відчуттям «зворотного зв’язку» під час стрільби.
  Камера-уловлювач лазерного променя.
 • Відстежує влучання під час стрільби і передає отримані дані в керуючу програму.

 

Спеціальні лазерні модулі для лазерного тиру з цього комплекту призначені для монтажу на різну страйкбольну зброю (пістолети, карабіни, гвинтівки). Використовуючи спільно цю зброю з нашими модулями, ви зможете тренуватися у стрільбі з імітацією «віддачі» без прив’язки до конкретної зброї. А з огляду на широкий спектр airsoft зброї, ви зможете вибрати не тільки моделі, максимально наближені за вагою і розмірами до бойових оригіналів, для своїх тренувань, а й підберете полегшену ігрову зброю для дітей і відпочинку. Повний комплект програм для професійних тренувань дасть змогу ефективно готуватися до стрілецьких турнірів, а збірка розважальних ігор не дасть занудьгувати вашим дітям і гостям.

Можливості лазерного тиру «Тренажер Преміум»:

 • стрільба по спортивних і військових мішенях;
  врахування впливу вітру, швидкості руху цілі та балістичних характеристик зброї в програмі «Віртуальний Тир ПРО»;
 • реалістичний розмір мішеней з урахуванням оптичної перспективи (тобто стрілець їх бачить такого ж розміру, якого б він їх бачив у реальності);
 • багатокористувацький режим для 1-4 стрільців одночасно;
  програма «Антитерор»;
 • повний набір спеціалізованих програм з практичної стрільби;
  можливість проведення дружніх і професійних турнірів з практичної стрільби;
 • розважальні ігри для всієї родини;
 • імітація «віддачі» (у разі встановлення лазерного модуля на airsoft зброю).

 

Знадобитися додатково

Для використання цього комплекту додатково необхідно мати комп’ютер, або ноутбук під управлінням ОС Windows для запуску програмного забезпечення, проектор для виведення зображення на широкий екран і страйкбольну (airsoft) зброю для тренувань і розваг, на яку монтуються лазерні модулі для стрільби та імітації віддачі.

Якщо у вас відсутнє будь-яке з перерахованого обладнання, наші фахівці зможуть проконсультувати вас за необхідними характеристиками та, за необхідності, допомогти з вибором у найближчому до вас магазині.