Перейти до вмісту

«ЛазерТир»

лазерні тири від виробника​

Заставка ЛазерТир: силуэт военного c оружием

Що таке «Лазерний тир»

Спочатку «ЛазерТир» – розроблявся для військових як обладнання для швидкого напрацювання навичок прицільної стрільби і стрільби «навскид». Пізніше, цю технологію почали застосовувати спортсмени, що займаються практичною стрільбою IPSC і біатлоном. Через деякий час на інтерактивні тири звернули увагу й підприємці. Тепер, на всіх популярних набережних, в парках і ТРЦ, ігрових кімнатах, можна зустріти бізнес-атракціон «лазерний тир» для розваги відпочиваючих.

Сьогодні «ЛазерТир» зустрічається під назвами «інтерактивний тир», «мультимедійний тир», «електронний тир». Зазвичай під усіма цими назвами мається на увазі одне і теж.

З чого складається «ЛазерТир»

«ЛазерТир» – це комплекс, що складається зі спеціалізованого програмного забезпечення, тренувальних та ігрових сюжетів, зброї з інтегрованими лазерними випромінювачами, комп’ютера, проектора, екрану, акустичної системи й камери, яка фіксує попадання.

Принцип действия лазерного тира. Солдат стреляет в экран. Оператор сидит перед компьютером

Переваги «ЛазерТиру»

Перш за все – це безпека для стрільця, оператора тиру, інструктора і оточуючих. Так як обладнання в своїй роботі не передбачає використання  боєприпасів (в тому числі пластикових, свинцевих кульок), то, навіть пряме попадання в людину, або предмети інтер’єру – не призводить до будь-якого збитку. Тому лазерний тир можна використовувати практично в будь-якому приміщенні, будь то торгово-розважальний центр, офіс або квартира.

Безпека

Навіть якщо стрілець випадково, або спеціально вистрілить в себе, або оточуючих – не буде постраждалих.

Економія

Не потрібно постійно купувати боєприпаси, мішені та інші витратні матеріали.

Ефективність

Під час тренувань стрілець може робити тисячі пострілів і виконувати безліч вправ, відточуючи навички стрільби.

Програми для «ЛазерТира»

Програми відрізняються в залежності від цільового призначення лазертира, але у всіх варіантах використовується керуюча програма, яка координує роботу тренувальних і розважальних програм з камерою, проектором і лазерною зброєю.

«Для тренувань»

«Програми для тренувань» – використовуються для навчання прицільної стрільби. Як правило, – це програми для військових, спортсменів, охоронців.

Такі програми відображають мішені реальних розмірів (тобто такими, якими б їх бачив стрілець в житті на цій же дистанції), враховують балістичні характеристики зброї, швидкість і напрям вітру, рух цілі.

Тренувальні програми бувають у вигляді класичного тиру, у вигляді проходження різних турнірів з практичної стрільби, а також «антитерористичні» сюжети.

 

«Розважальні»

«Розважальні ігри» – ігрові сюжети для лазерного тиру, які використовуються в бізнес-атракціонах і в домашніх тирах.

Ігри бувають абсолютно різні – від стрільби по мішенях, за аналогією «військових варіантів», до стрільби по різним динамічним цілям – тарілочки, «привиди», ковбої, різні види розважального полювання.

 

Зброя для лазерного тиру​

«Повноваги»

Це лазерна зброя, яка наближена за вагою і розмірами до вогнепальних аналогів, що дозволяє під час тренувань, звикати до реалістичного пістолета, або автомату.

Існують варіанти з імітацією «віддачі» та без.

«Полегшена»

Це лазерна зброя, з якою можна стріляти тривалий час не відчуваючи почуття втоми.

Популярно в розважальних бізнес-атракціонах, де важливо, щоб відпочиваючі могли стріляти максимально довго.

Незамінне для дітей та дівчат.