Перейти до вмісту

«LaserTir»

виїзний атракціон

Силуэт военного с украинским флагом на рукаве на заставке ЛазерТир

Виїзний Атракціон «Лазерний Тир»

Виїзний атракціон “лазерний тир” – це ще один варіант бізнесу з LaserTir, який приносить прибуток підприємцям і радість людям на масових гуляннях і святах у містах та селах.

На відміну від стаціонарного розміщення лазерного тиру в торгівельному центрі, або парку, цей атракціон привертає увагу своєю мобільністю і можливістю доставити захоплюючу розвагу в різні куточки країни безпосередньо на масові святкування – туди, де точно збереться безліч людей, які мають на меті відпочивати і витрачати гроші на розваги.

Але слід врахувати, що, якщо в зазначених вище варіантах можна обійтися без автівки, то цей варіант вимагає наявність транспортного засобу для постійного переміщення.

Аттракцион Выездной Лазерный Тир в фургоне. Люди смотрят на экран с мишенями

Чому масові свята?

На масових заходах, таких як дні міста/села, ярмарки, масляна, байкерські зльоти, передвиборчі кампанії, завжди збирається безліч людей, готових витратити гроші на розваги. І виїзний атракціон лазерний тир надає їм унікальну можливість випробувати азарт стрільби з лазерної зброї в абсолютній безпеці та без урахування кількості пострілів.

Крім того, такий атракціон особливо привабливий для жителів сільських районів, де, як правило, люди багато працюють, а місцевих розваг досаточно мало.  Тому, в довгоочікувані дні масових гулянь, жителі з’їжджаються з сусідніх сіл, щоб добре відпочити і розважитися.
 
Також слід врахувати, що зазвичай вибір виїзних розваг досить невеликий (шашлик, батути, дартси…). Виїзний атракціон лазерний тир буде вигідно виділятися на тлі інших, і може стати головною  особливістю вечора.

Переваги Бізнес-ідеї

  1. Мобільність: Можливість оперативно перевозити атракціон і завжди бути “в потрібний час, та у потрібному місці”, тобто саме там, де точно буде свято, де точно буде багато людей, де точно витрачатимуть гроші на розваги. Це дає змогу максимально ефективно використовувати потенціал лазерного тиру. При цьому, немає необхідності постійно орендувати приміщення для стаціонарного встановлення атракціону.

  2. Низька конкуренція: У сільських районах, навіть на масових святах конкуренція серед розваг досить низька, а лазерний тир можна зустріти досить рідко, що відкриває великі перспективи для бізнесу.

  3. Організатори зацікавлені: Адміністрації міст і сіл, організатори свят зацікавлені в тому, щоб на їхніх заходах були розважальні атракціони. Як наслідок, досить часто участь коштує не дорого, або взагалі безкоштовна.

  4. Універсальність: У дні, коли не проводяться масові гуляння, підприємець завжди може їздити на корпаративи та дні народження, як і класичний “Виїзний Лазерний Тир”.

Дивіться також:

Рука пальцем указывает на пять звёзд

Переваги

Економний у використанні та повністю безпечний для стрільця, оператора тиру, інструктора та оточуючих.

Тому що не використовуються жодні боєприпаси та мішені.

Набор для бизнес-плана: ручка, блокнот, очки

Бізнес-план

Приклад розрахунку прибутковості атракціону «Лазерний Тир» при стаціонарній установці на набережній...

Мужчины держат в руках игровые пистолеты в бизнесе выездной лазерный тир

Виїзний «Лазерний Тир»

Атракціон, який запрошують на приватні свята, такі як корпоративи, дні народження, весілля.

Клієнти оплачують виїзд тиру.