Перейти до вмісту

«LaserTir»

розвага на приватних святах

Силуэт военного с украинским флагом на рукаве на заставке ЛазерТир

«Виїзний Лазерний Тир»:
Весела Розвага під час Організації Свят

Ви замислювалися про те, як почати прибутковий бізнес, у якого немає витрат у разі простою? В якому не потрібна оренда приміщень, або встановлення стаціонарного атракціону? В якому не потрібно платити оператору, за відсутності клієнтів? В якому Вам будуть платити організатори корпоративів за те, що Ви відвідуєте їхні свята?

Це все саме про бізнес “Виїзний Лазерний Тир”.

Організація Свят з Лазерним Тиром

Коли наближається час проведення розважальних заходів, і необхідна організація корпоративів, свят, днів народження, весіль і т.п., організатор або івент-агенція, відповідальна за розвагу гостей, завжди прагнуть здивувати відпочивачих і зробити свято незабутнім. Їхнє завдання полягає в тому, що б знайти і запросити на організоване свято аніматорів, клоунів і всілякі розважальні атракціони. При цьому всі замовники хочуть максимально вразити і здивувати своїх гостей. Хочуть, щоб захід виділився серед однотипних свят і на довго запам’ятався.
 
Знайдіть івент-агенцію свого міста, і на її сайті подивіться запропонований типовий перелік розваг для організації свята. У більшості випадків – це стандартний набір, яким вже складно здивувати гостей. Тому під час підготовки до організації проведення корпоративу, дня народження, весілля, організатор часто шукає нову ідею, як урізноманітнити свято і зробити його цікавим і незабутнім для гостей.
 
Виїзний Лазерний Тир – це якраз відповідний атракціон, який ще не приївся відпочивальникам. Він цікавий усім: дітям і дорослим, чоловікам і жінкам.

Мужчины держат в руках игровые пистолеты в бизнесе выездной лазерный тир

Виїзний Лазерний Тир – це якраз відповідний атракціон, де кожен гравець зможе відчути себе справжнім героєм екшн-блокбастера.
 
Це атракціон на свято, який ще не приївся відпочивальникам. Він цікавий усім: дітям і дорослим, чоловікам і жінкам. Для кожного знайдеться відповідна гра. Хтось із захопленням полює на мультяшних тварин, інші знаходять у ньому можливість азартних змагань і турнірів. Лазерний Тир на святі – це прекрасний спосіб об’єднати людей різного віку та інтересів.
 
Виїзний Лазерний Тир – це саме та розвага, яка стає родзинкою святкового заходу, яку гостям хочеться фотографувати, знімати на відео і виставляти в соціальних мережах, незалежно від віку та інтересів.

4 Кроки, щоб розпочати бізнес

Що б успішно розпочати бізнес “Виздний ЛазерТір”, необхідно:
 1. Придбати відповідне обладнання.
 2. Обдзвонити, або відвідати існуючі в місті івент-агенції. Розповісти їм про нову можливість розваги гостей на святах. Обговорити вартість Вашого виїзду.
 3. Створити та підтримувати сайт з описом атракціону та сторінки в соціальних мережах.
 4. При зверненні організаторів свята – прийняти обумовлену оплату і взяти участь в організованому заході.
Оплата здійснюється за весь час участі в заході. Тобто, вам не потрібно брати гроші за кожну гру, і переживати, що сьогодні зіграють менше, ніж учора. Відповідно, ігри для гостей свята безкоштовні.
 

Из текущих расходов – это только стандартные налоги и доставка аттракцион на место проведения мероприятия, если не оговорена дополнительная оплата доставки заказчиком.

Вам Не Потрібно

Коли Ви вирішили розпочати бізнес “Виїзний Лазерний Тир”, то Вам:

 • Не потрібно орендувати офіс, або приміщення для стаціонарного встановлення атракціону. (Пошуком приміщення займається організатор свята, або івент-агенство).
 • Не потрібно переживати, що сьогодні грають менше, ніж учора, або, що на вулиці погана погода, і відвідувачів не буде. Якщо Вас запросили на корпоратив – Ви отримали гроші відразу за весь день, незалежно від кількості гравців.
 • Не потрібно оплачувати послуги оператора тиру в дні, коли немає заходу. Ви платите тільки за відпрацьовані дні. Якщо ж Вам цікаво постійно перебувати в атмосфері свята, то можна керувати атракціоном самостійно, без найму оператора.
 • У дні коли немає свят – ви не несете додаткових витрат.

Лазерний Тир Ваш, а Виграють Усі!

У виграші всі: Власник ЛазерТіру, організатор і гості.

 • Ви, як власник атракціону, отримали оплату за участь у заході “під ключ”. Прибуток Вашого бізнесу не залежить від кількості гостей, у Вас немає витрат на пошук, оренду приміщення тощо. Відпочивальники самі рекламують Ваш атракціон та послуги івунт-агенції, виставляючи фото-відео зі зброєю у лазерному тирі у соціальних мережах.
 • Організатор та івент-агенція знайшли сучасну, цікаву, веселу і незвичайну ідею для свята, як розважити і здивувати гостей. Гості задоволені, замовник задоволений – авторитет агенції зростає.
 • Відпочивальники отримали незвичайну розвагу на веселому святі, дні народження, корпоративі без додаткових турбот і витрат. Зробили унікальний контент зі зброєю для своїх соціальних мереж.

Дивіться також:

Перед двумя большими экранами люди стоят в очереди к бизнес аттракциону лазерный тир

Атракціон «ЛазерТир»

Класичний розважальний бізнес-атракціон, який встановлюють у ТРЦ, парках, на набережних.

Відпочивальники оплачують кожен сеанс гри.

Рука пальцем указывает на пять звёзд

Переваги

Економний у використанні та повністю безпечний для стрільця, оператора тиру, інструктора та оточуючих.

Оскільки не використовуються жодні боєприпаси і мішені.

Аттракцион Выездной Лазерный Тир в фургоне. Люди смотрят на экран с мишенями

Виїзний Атракціон

Виїзний атракціон, який бере участь у міських масових гуляннях, де завжди багато відпочивальників.

Оплата здійснюється за кожен сеанс гри, як і в стаціонарному варіанті.